Saburo Teshigawara, Rihoko Sato: Tristan in Izolda

Wagnerjevo epohalno delo, zaokroženo v izvirno glasbeno in plesno celoto

7. nov.

15, 19, 21, 25, 13* €

Tanec

Folklorni spektakel leta v Ljubljani!

30. nov.

12, 15, 18, 20, 10* EUR

Orkester Slovenske filharmonije
Earzoom 2017 – Teorije in prakse sodobne glasbe
Filharmonični orkester Borusan Istanbul
Zbor duhovništva Sanktpeterburške metropolije
Grigorij Sokolov, klavir
Rabbit Rabbit feat. Carla Kihlstedt, Mathias Bossi & Jeremy Flower
Gal Gjurin: MOČ JESENI
BECCA STEVENS
Saburo Teshigawara, Rihoko Sato: Tristan in Izolda
Orkester Slovenske filharmonije
Prostor modrega zvoka (Blue Sound HUB)
Z orkestrom na izlet
Mate Bekavac & Akademija Kronberg
Kromatika - Prometejev ogenj
Španski nacionalni orkester (Orquesta Nacional de España)
23. GALA KONCERT RADIA OGNJIŠČE
Rokia Traoré: Dream Mandé – Bamanan Djourou
Mladi mladim - Pevski večer
Orkester Slovenske filharmonije
Robert Glasper Trio & DJ Sundance
PRIFARSKA DESETKA
Avsenik s Simfoničnim orkestrom RTV Slovenija
Tanec
Kromatika - Aranjuez
Orkester Slovenske filharmonije
Fake Orchestra: Rožce
Mladi mladim – Izbranci avdicije
Vlado Kreslin: Kaj naj ti prinesem, draga
Cvetje v jeseni
Potujoča muzika
Zvezdana Novaković Slovena Voices/ Brata Teofilović
Božič v Ljubljani
Balet Preljocaj: Romeo in Julija
Mladi mladim – Izbranci avdicije
21. Veliki dobrodelni Lions ples
Schubertov Oktet
Orkester Slovenske filharmonije
Bernarda Fink, Marko Fink & Anthony Spiri
Rocío Molina: Padec iz raja
Qasida: Rosario La Tremendita in Mohammad Motamedi
Orkester Slovenske filharmonije
Kromatika - Titan
Orkester Slovenske filharmonije
Mladi mladim - Skladateljski večer
Slovenska filmska glasba
Kvartet saksofonov Signum
Orkester Slovenske filharmonije
Od opere do muzikala
Kromatika - Gadžijev
Mlada nemška filharmonija (Junge Deutsche Philharmonie)
Zbor in Orkester Slovenske filharmonije, Mešani zbor Glasbene šole Vinka Vodopivca Ajdovščina
Melingo
Nadežda Tokareva & Evgenij Sinajski
Sydney Dance Company: Polna luna/Temna Svetloba/Gnu
Mladi mladim – Izbranci avdicije
Bergenski filharmonični orkester (Bergen Filharmoniske Orkester)
Glasbeno kraljestvo živali
Kromatika - Čarni urok
Kromatika - Milenković
Iz lepih časov (1898–1907)
Orkester Slovenske filharmonije
Kraljevi škotski nacionalni orkester (Royal Scottish National Orchestra)
Compagnie Käfig: Piksel
Orkester Slovenske filharmonije
Beneški baročni orkester (Venice Baroque Orchestra)
Kromatika - Darvinistični orkester