Mladi mladim – Izbranci avdicije
Lela Soto Sordera Flamenco Group
PLANET GLOBOKAR
Vlado Kreslin: Kaj naj ti prinesem, draga?
Cvetje v jeseni
Potujoča muzika
50 LET FOLKLORNE SKUPINE EMONA
Božič z Nuško in Jacquesom
Veliki božični koncert Gimnazije Kranj 2017 - Povabilo na ples
Zvezdana Novaković Slovena Voices/ Brata Teofilović
GLASBENI CENTER EDGARJA WILLEMSA
Božič v Ljubljani
Jacques Brel - Branko Završan: Senca tvojga psa
Vruja
Balet Preljocaj: Romeo in Julija
IBRICA JUSIĆ
NOVOLETNI KONCERT
Mladi mladim – Izbranci avdicije
21. Veliki dobrodelni Lions ples
Skladateljice
Schubertov Oktet
Grad gori!
Orkester Slovenske filharmonije
PETER BENCE
Bernarda Fink, Marcos Fink & Anthony Spiri
Diego Carrasco - 50 let družine
Rocío Molina: Padec iz raja
Qasida: Rosario La Tremendita in Mohammad Motamedi
Letna članska izkaznica 2018
Alfonso Aroca Quintet: Orilla del Mundo
Orkester Slovenske filharmonije
Fred Frith
Kromatika - Titan
Zvončki in trobentice
Orkester Slovenske filharmonije
Duo Ponte
Mladi mladim - Skladateljski večer
NUŠA DERENDA: ČEZ 20 LET
Slovenska filmska glasba
Mary Halvorson's Code Girl
Kvartet saksofonov Signum
Orkester Slovenske filharmonije
Od opere do muzikala
Maarja Nuut »Une meeles«
Kromatika - Gadžijev
Mlada nemška filharmonija (Junge Deutsche Philharmonie)
Prismojeni profesorji bluesa
Lačni Franz
Zbor in Orkester Slovenske filharmonije, Mešani zbor Glasbene šole Vinka Vodopivca Ajdovščina
Melingo
Nadežda Tokareva & Evgenij Sinajski
Sydney Dance Company: Polna luna/Temna Svetloba/Gnu
Mladi mladim – Izbranci avdicije
Sons of Kemet
Bergenski filharmonični orkester (Bergen Filharmoniske Orkester)
Camille
Glasbeno kraljestvo živali
Silence
Kromatika - Čarni urok
Kromatika - Milenković
Iz lepih časov (1898–1907)
Orkester Slovenske filharmonije
Kraljevi škotski nacionalni orkester (Royal Scottish National Orchestra)
Compagnie Käfig: Piksel
Orkester Slovenske filharmonije
Beneški baročni orkester (Venice Baroque Orchestra)
Kromatika - Darvinistični orkester
59. Jazz festival Ljubljana