Ljudje

Vodstvo Cankarjevega doma
Uršula Cetinski
Generalna direktorica

T 01 2417 102

Barbara Štukelj
Direktorica poslovnega sektorja / pomočnica generale direktorice

T 01 2417 106

mag. Breda Pečovnik
Direktorica kongresno-komercialnega programa / pomočnica generalne direktorice

T 01 2417 159

Karmen Klučar
Direktorica tehničnega sektorja / pomočnica generalne direktorice

T 01 2417 131

Kulturno-umetniški program - vodje
Bogdan Benigar
Vodja programa jazza in glasb sveta / pomočnik direktorice kulturno-umetniškega programa

T 01 2417 157

Ingrid Gortan
Vodja programa resne glasbe, opere in baleta / pomočnica direktorice kulturno-umetniškega programa

T 01 2417 160

Andrej Jaklič
Vodja gledališkega in sodobnoplesnega programa / pomočnik direktorice kulturno-umetniškega programa

T 01 2417 329

Nina Pirnat-Spahić
Vodja razstavnega programa / pomočnica direktorice kulturno-umetniškega programa

T 01 2417 152

Simon Popek
Vodja filmskega programa / pomočnik direktorice kulturno-umetniškega programa

T 01 2417 150

Barbara Rogelj
Vodja kulturnovzgojnih in humanističnih programov / pomočnica direktorice kulturno-umetniškega programa

T 01 2417 162

Kulturno-umetniški program - vodje projektov in organizatorji
Srečko Feguš
Organizator programa - gledališče in sodobni ples

T 01 2417 158

Tamara Habjanič
Tajnica-organizatorka

T 01 2417 147

Damjan Gorenjc
Organizator programa - razstave

T 01 2417 151

Gregor Karpov
Organizator programa - jazz in glasbe sveta

T 01 2417 163

Janja Krivec
Vodja projektov - resna glasba, opera in balet

T 01 2417 148

Brane Kodrin
Vodja projektov - film

T 01 2417 167

Staša Mihelčič
Vodja projektov - slovenske gledališke koprodukcije

T 01 2417 166

Renata Šebez
Vodja projektov - kulturnovzgojni in humanistični program

T 01 2417 165

Odnosi z javnostmi
Saša Globačnik
Vodja oddelka

T 01 2417 127

Tadeja Drolc
Urednica spletnih strani

T 01 2417 194

Darinka Hvalec
Vodja promocijskih projektov (jazz in glasbe sveta)

T 01 2417 153

Kristina Jermančič Golc
Vodja promocijskih projektov (kulturna vzgoja)

T 01 24 17 161

Damjana Kenda Hussu
Urednica publikacij in kreativno pisanje

T 01 2417 173

Zvezdana Lazar-Bursać
Sponzorstva, razstave

T 01 2417 170

Katja Novak
Vodja promocijskih projektov (resna glasba, opera in balet)

T 01 2417 174

Janina Pintar
Vodja promocijskih projektov (humanizem, film-LIFFe)

T 01 2417 146

Hana Radovan
Vodja promocijskih projektov (gledališče in ples)

T 01 2417 172

Andreja Šteblaj
Vodja oddelka za informacije in prodajo vstopnic

T 01 2417 299/300

Kongresno-komercialni program
mag. Breda Pečovnik
Direktorica kongresno-komercialnega programa / pomočnica generalne direktorice

T 01 2417 159

Mojca Juvančič
Organizatorka

T 01 2417 125

Tina Kramberger
Vodja projektov kongresnega programa

T 01 2417 141

Alenka Kregar
Strokovna sodelavka za kongresno-komercialno dejavnost

T 01 2417 133

Blaž Majerič
Organizator

T 01 24 17 134

Mateja Novak
Organizatorka

T 01 2417 126

Mateja Peric
Vodja projektov kongresnega programa

T 01 2417 139

Gregor Rogač
Organizator

T 01 2417 145

Špela Rogelj
Tajnica - organizatorka

T 01 2417 122

Saša Škof
Organizatorka

T 01 2417 140

mag. Dušica Todorovič
Vodja pridobivanja v marketingu

T 01 2417 124

Maja Vidergar
Vodja pridobivanja kongresnega programa

T 01 2417 128

Poslovni sektor
Barbara Štukelj
Direktorica poslovnega sektorja / pomočnica generalnega direktorja

T 01 2417 106

Janja Kolenc
Vodja službe za kadrovske in splošne zadeve

T 01 2417 107

Dušan Lakner
Vodja službe za finančno-računovodske zadeve / pomočnik direktorice poslovnega sektorja

T 01 2417 108

Martin Remic
Vodja varnostne službe

T 01 2417 206

Mira Štrbenk
Tajništvo generalne direktorice

T 01 24 17 102

Stojan Vene
Varnostni inženir

T 01 2417 256

Ivana Vulanovič
Vodja hostesne službe in vodja protokola

T 01 2417 137

Tehnični sektor
Karmen Klučar
Direktorica tehničnega sektorja/pomočnica generalne direktorice

T 01 2417 131

Mensur Hodžić
Vodja informacijskih tehnologij in telekomunikacij/ pomočnik direktorice tehničnega sektorja

T 01 2417 186

Franc Petrovčič
Vodja področja obratovanja in vzdrževanja / pomočnik direktorice tehničnega sektorja

T 01 2417 188

Luka Golec
Vodja oddelka za odrsko-scenske postavitve

T 01 2417 257

Borut Lampret
Vodja oddelka za splošno vzdrževanje

T 01 2417 177

Mitar Perić
Vodja oddelka za postavitev prizorišč

T 01 2417 149

Gregor Plantan
Vodja oddelka za scensko osvetljavo

T 01 2417 270

mag. Vinko Sever
Vodja investicij

T 01 2417 179

Blaž Verdir
Vodja oddelka za elektroenergetske sisteme

T 01 2417 191

Simon Vidmar
Vodja oddelka za nadzorne sisteme

T 01 2417 187

Boštjan Zakrajšek
Vodja oddelka za ozvočenje

T 01 2417 273

Janez Žagar
Vodja oddelka za multimedijske tehnologije

T 01 2417 195/292/293

© Cankarjev dom

Piškotki   Produkcija: ENKI