Kontakt

T +386 (0)1 24 17 122
F +386 (0)1 24 17 296
E kongres@cd-cc.si



Direktorica kongresno-komercialnega programa/ pomočnik generalnega direktorja Breda Pečovnik
T +386 (0)1 24 17 159
F +386 (0)1 24 17 296
E breda.pecovnik@cd-cc.si


Tajnica - organizatorka I Špela Rogelj
T +386 (0)1 24 17 122
F +386 (0)1 24 17 296
E spela.rogelj@cd-cc.si


Trženje

Pomočnica direktorja za trženje Dušica Todorovič
T +386 (0)1 24 17 124
F +386 (0)1 24 17 296
E dusica.todorovic@cd-cc.si

Vodja marketinških projektov Maja Vidergar
T +386 (0)1 24 17 128
F +386 (0)1 24 17 296
E maja.vidergar@cd-cc.si


Organizatorka I Mateja Novak
T +386 (0)1 24 17 126
F +386 (0)1 24 17 296
E mateja.novak@cd-cc.si


Organizacija

Strokovna sodelavka za kongresno-komercialno dejavnost Teja Alič
T +386 (0)1 24 17 135
F +386 (0)1 24 17 296
E teja.alic@cd-cc.si


Vodja projektov Tina Kramberger
T +386 (0)1 24 17 141
F +386 (0)1 24 17 296
E tina.kramberger@cd-cc.si


Strokovna sodelavka za kongresno-komercialno dejavnost Alenka Kregar
T +386 (0)1 24 17 133
F +386 (0)1 24 17 296
E alenka.kregar@cd-cc.si


Vodja projektov Mateja Peric
T +386 (0)1 24 17 139
F +386 (0)1 24 17 296
E mateja.peric@cd-cc.si


Koordinator Janez Sedmak
T +386 (0)1 24 17 134
F +386 (0)1 24 17 296
E janez.sedmak@cd-cc.si


Organizatorka I Saša Škof
T +386 (0)1 24 17 140
F +386 (0)1 24 17 296
E sasa.skof@cd-cc.si


Organizatorka I Mojca Juvančič
T +386 (0)1 24 17 125
F +386 (0)1 24 17 296
E mojca.juvancic@cd-cc.si